Menu

Tajna Polska

Blog Agencji Fotograficznej AFI

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Ewa Bieńczycka] *.siec2000.pl

  Przepraszam Macieja Kaczkę, że nie napiszę o wierszach, w naszych bibliotekach tomiku nie ma. Komentarz jest tylko do tajnej, nie wiem gdzie wkleić.
  Tajna,jeszcze raz dziekuję za wspieranie naszego bloga. Proszę się nie gniewać, że się nie udzielam w komentarzach, nie udzielam się raczej nigdzie, ale wszystko czytam. I już na wpisywanie nie starcza energii, chociaż mam często ochotę. Uczę się najnowszego Corela po 12 godzin przy laptopie i zaglądanie do blogów to dla mnie psychiczne wybawienie w tej technicznej monotonii. Bardzo proszę tajną o zabranie u nas głosu przy dyskusji o "Ciele obcym" Ziemkiewicza,jak będzie. Miało to się u nas ukazać, ale nasz Pierwszy Sekretarz, autor, przepadł jeszcze przed Nowym Rokiem. Ziemkiewicza nie trawię i może być bardzo ciekawia dyskusja. Serdeczności na Nowy Rok!

 • Gość: [tajna] *.lan.suwalki.pl

  to gdzie ty mieszkasz ewa, że nie ma u was w bibliotekach? ja od kaczki dostałem ten tomik pocztą, jakiś czas temu podawał na blogu jurodiwego adres, na którym zbierał dane kumpli i wszystkich którzy się za jego kumpli uważają, ja należę chyba do tych drugich, bo nigdy nie spotkałem się z kczk na żywo, na kumplach jest kontakt. JA nie jestem wyznawcą konkretnej ideologii, ale świat opisywany z w lubiewie nie ma dla odzwierciedlenia w rzeczywistośći, nie zetknąłem się z takim światem, natomiast jest łatwy do wyobrażenia, jak opisy tortur na przykład w thrillerach czy powieściach fantazy nie mówiąc już o lit. drugiej wojny, dziwny, przerażający i obcy jak w tytule ziemkiewicza, dlatego wolę książkę starego heterusa.

 • Gość: [Ewa Bieńczycka] *.siec2000.pl

  Przepraszam, że nie odpisałam w porę, ale nim blogi przeglądnę, to właśnie mija tydzień, na to, pisałam, robię to w przerwach uczenia się na Corelu malowania. Mieszkam teraz w Katowicach, ale Ślązaczką nie jestem, u nas biblioteki bardzo dobrze zaopatrzone, ale widocznie Maciej Kacza Ślązaków nie lubi i tu książek nie wysłał. Ja nie mogę ich posiadać, mieszkam w bloku i bym nie pomieściłabym. Lubiewo jest bardzo dobre, pisałam u nas o tym najlepiej jak umiałam, ale moi współblogowcy są innego zdania. Zdaje się, że jednak Ciało obce będziemy omawiać, wiec jeszcze raz zapraszam (Partia Liternacka). Jak pisałam, nie mam już energii nigdzie niczego komentować, ledwo na nasz starcza, ale wszystko czytam!
  Wiary w powodzenie bloga życzę, bo chyba z tym najtrudniej, Ewa

 • Gość 212.150.75.*

  dobrze, ze ten wpis sie tutaj pojawil.

© Tajna Polska
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci